Reiki

Reiki to bezwyznaniowa, starożytna ścieżka uzdrawiania oraz duchowego rozwoju. Metodą tą posługują się ludzie różnych kultur i wiar na całym świecie. Rei to uniwersalna energia życia i jej wieczne źródło. Ki to niepowtarzalna i indywidualna energia każdego z nas. Nazwa Reiki oznacza więc połączenie z boskim źródłem. Przez długi czas uzdrawianie metodą reiki było prześladowane, aż w końcu dr Mikao Usui pod koniec XIX wieku na nowo odtajnił tę pradawną metodę.
W trakcie zabiegu, energia reiki przekazywana jest poprzez przykładanie dłoni na konkretne obszary ciała. Zazwyczaj odczuwa się to jako ciepło lub mrowienie w ciele, ale także jako relaks i uspokojenie. Sam zabieg pomaga przywrócić harmonię całemu ciału, redukuje stres, bóle i wspomaga procesy ozdrowieńcze w ciele i w duszy – różnego rodzaju problemy emocjonalne i negatywne wzorce. W trakcie przekazywania energii, mogą zostać uwolnione pewne blokady energetyczne, a co za tym idzie, różne emocje. Zabieg działa więc na wielu płaszczyznach, nie tylko na fizycznej.

Przyjmuję zapisy na zabiegi reiki. Proszę pytać o dostępność rano w dni robocze. Spotykamy się u mnie w domu lub u Ciebie. Jeśli u Ciebie, weź proszę pod uwagę, że mogą jeszcze dojść koszta dojazdu.
Zapisy mailowo: nakaya.art@gmail.com

Czas trwania przeciętnego zabiegu to 25 minut – 50zł lub 50 minut – 100zł.
Na początek polecam krótszy zabieg 🙂